اطلاعیه بسیار مهم در خصوص دامین

با سلام
متاسفانه اخیرا مشکلاتی در زمینه همکاری با دایرکت ای برای شرکتهای ایرانی به وجود آمده است و به دلیل تحریم ایران توسط شرکت دایرکت آی (resellerclub) می بایست دامنه هایی که در رجیسترر دایرکت ای ثبت شده اند به رجیسترر دیگر منتقل گردند. لازم به توضیح است که این موضوع و تحریم تنها برای دامنه های ثبت شده در شرکت دایرکت آی می باشد.
برای اینکه مشاهده کنید که دامنه شما در این رجیسترر ثبت شده است با خیر می توانید از دامنه whois بگیرید.برای whois گرفتن می توانید در پورتال روژ آی تی http://www.myrojit.com/domainchecker.php به قسمت جستجوگر دامین مراجعه و در قسمت جستجو ، نام دامنه خود را قرار داده و بر روی کلمه جستجو کلیک کنید سپس در قسمت پایین آن بر روی کلمه whois کلیک کنید . در این صورت در قسمت Registrar ملاحظه خواهید کرد که دامنه در کجا ثبت شده است.
دامنه هایی که با عناوینی غیر از onlinenic اعم از reseller club, Direct i , publicregistrary ثبت شده است متعلق به دایرکت آی می باشند.
برای انتقال دامین(های) خود به رجیسترر دیگر می توانید درخواست دهید تا به آنلاین نیک(شرکت چینی) یا NameISP(شرکت سوئدی) منتقل شوند. جهت انتقال دامین نکات زیر را باید مد نظر قرار داد:
1-طبق قانون رجیستررها ،دامنه هایی که در 60 روز اخیر ثبت و یا تمدید شده اند امکان انتقال به رجیسترر دیگری را ندارند.
2-دامنه هایی که حدود 20 روز اخیر منقضی شده اند امکان انتقال را دارند.
در صورتی که دامنه ها شرایط انتقال را داشته باشند و درخواست آن صادر شود هزینه ای برابر با هزینه ثبت یک ساله دامنه از اکانت شما کسر خواهد شد.
خود دایرکت آی نیز راهکار دیگری پیش رو قرار داده است مبنی بر اینکه دامنه ها در صورت عدم انتقال ، در تاریخ (حدوداً) 28 اکتبر بصورت اتومات به شرکت هندی زیر مجموعه دایرکت آی منتقل خواهند شد.
طبق اخرین اطلاعاتی که از گفتگوی انلاین با واحد فروش دایرکت ای و تماس با پشتیبانی resello.com بدست امده است اعلام داشته اند که: دامنه هایی که درحال انقضا نیستند را به یک سایت دیگر به نام resello منتقل می کند که در آنجا تمامی دامنه ها قرار می گیرند. این سایت شبیه به دایرکت ای است.
به هر حال شما می توانید هم دامین خود را منتقل کنید و یا اینکه  صبر کنید تا دامنه های شما توسط خود دایرکت ای منتقل شود. البته در نظر داشته باشید که دامنه هایی که در حال انقضا هستند را منتقل نمی کند.

با تشکر واحد فروش شرکت روژ آی تی

Welcome to Resello!

We are very happy to welcome you as our client. ResellerClub has converted to a US based entity and is no longer allowed to support clients and partners in Cuba, Iran, North Korea, Sudan and Syria. Resello is eager to welcome these countries to our client base and has been a reliable partner in other parts of the world for over 10 years.