100 تا 1000 مگ هاست رایگان برای حمایت از کسب و کارهای آنلاین

با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو

همانگونه که مستحضر هستید متأسفانه کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای جهان با معضل ویروس مرگبار کرونا دست به گریبان هستند و تا کنون مرگ هزاران نفر را در پی داشته است. در حال حاضر تنها روش عملی برای مقابله با این ویروس، ماندن در خانه و قرنطینه خانگی می باشد. لذا شرایط اقتصادی جهانی نیز با بحران کم سابقه ای مواجه شده است که به شدت بخش عمده ای از کسب و کارها را تحت تأثیر قرارداده است.

با توجه به اینکه درآمد عده زیادی از افراد به شدت کاهش یافته و یا در بعضی از موارد بطور کامل قطع شده است و بسیاری از هزینه ها سر جای خود هستند، روژ آی تی به سهم خود برای مقابله با این بحران آماده همکاری و کمک رسانی در حوزه کسب و کارهای آنلاین به هموطنان عزیز می باشد. بدین منظور هاست های اشتراکی لینوکس و ویندوز تا اطلاع ثانوی بصورت رایگان در ظرفیت های 100 تا 1000 مگ  برای مدت یکسال عرضه میگردد.

برای استفاده از این سرویس چنانچه قبلاً در روژ آی تی ثبت نام نکرده اید، ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات خود را تأیید فرمائید. سپس سفارش خود را ثبت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://www.rojit.com/covid19

پس از ثبت سفارش همکاران واحد فروش سفارش شما را بررسی و پس از تأیید به واحد فنی ارجاع داده و اطلاعات سرویس برای شما ارسال میگردد.

همچنین برای سایر سرویس ها مانند ثبت دامنه، سرورهای مجازی و اختصاصی، افزونه ها و ... تخفیف ها و تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای بهره مندی از این شرایط ویژه از طریق گفتگوی آنلاین و ثبت تیکت با واحد فروش در تماس باشید.

با آرزوی سلامتی برای همه ی شما و عزیزانتان

روژ آی تی

 


چهارشنبه ، ۸ بهمن ۱۳۹۹