زمانی که دامین در دوره Redemption (آزاد سازی) قرار دارد، چه باید کرد؟

تمامی نام دامین های ثبت شده در ROJIT به طور خودکار قابلیت تمدیدپذیری دارند. با این وجود، در صورتی که تمدید خودکار دامین غیرفعال شود یا سیستم ما قابل به ارائه خدمات در راستای تمدید دامین به شما نباشد، مهلت نام دامین شما ممکن است سپری شده و به پایان برسد. با به پایان رسیدن مهلت یک دامین، در 30 روز نخست شما این امکان را دارید که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی دامین خود را ریکاوری نمایید.

بعد از آن دامین وارد دوره ای به نام دوره Redemption (آزادسازی) برای 30 روز دیگر می شود. در طول این دوره، شما امکان ریکاوری کردن (بازیابی کردن) و تمدید نام دامین خود را دارید. اگر چه در این مرحله هزینه ثبت اضافی درخواست خواهد شد که معمولا بیشتر از میزان هزینه لازم برای ثبت اولیه و مرحله تمدید (بازیابی) می باشد.

برای بازیابی یک دامین در خلال دوره Redemption شما باید با تیم ما ارتباط برقرار نمایید. ما ویژگی های دامین شما را بررسی کرده و توصیه ها و نکات لازم را برای ریکاوری کردن  دامین در اختیارتان قرار خواهیم داد.

  توجه داشته باشید که تمامی دامین ها دوره Redemption ندارند و طول این دوره نیز در دامین های مختلف با توجه به TLDها  ممکن است متفاوت باشد. همچنین قیمت بازیابی نمودن نام دامین در خلال این دوره ممکن است بسته به نوع دامین یا TLD مربوط به آن متفاوت باشد.

  • redemption, redemption period, domain redemption, domain renewal, renew redemption, دوره ردمپشن, بازیابی دومین, ریکاور کردن دامین, دامین ریکاوری, تمدید دامین, تمدید دومین, تمدید دامنه
  • 0 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

EPP کد چیست؟

کد EPP (کد مجوز) یک پادمان در برابر نقل و انتقالات غیر مجاز نام دامنه است و از حقوق شما به عنوان...

چگونه مسیر یک دامین را به نام دامین دیگری تغییر دهیم؟ (redirect )

  تغییر مسیرِ نام دامین با استفاده از رکوردهای CNAME  بر روی DNS امکان پذیر است. توجه داشته...

چگونه رکورد CNAME خود را تغییر دهیم؟

تغییر رکوردهای  CNAME  برای دامین شما ، کار مشکلی نیست. اگر از مشتری های شرکت روژ آی تی هستید...

نکات انتخاب دامنه

تصمیم گیری در مورد نام دامنه مشابه انتخاب نام یک شرکت است. برای انتخاب نام دامنه شما باید زیاد...

ثبت نام دومین (دامین یا دامنه) چیست؟

ثبت دومین، دامنه یا دامین چیست؟  ثبت نام دامین، عمل  رزرو کردن یک نام روی اینترنت برای یک دوره...