دانلودها راهنما، برنامه ها و سایر فایل ها

قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

بخش ها

امنیتی (1)
نرم افزار و برنامه های امنیتی

محبوب ترین دانلود ها

FileZilla_3.6.0.2
FileZilla نرم افزاری جهت مدیریت FTP و آپلود و دانلود فایل از آن می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که فایل های خود را به راحتی و با اتصال به FTP آپلود نمایید. از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار امکان آپلود چندین فایل به صورت هم زمان با سرعت بالا می باشد. همچنین این نرم افزار یک نرم افزار رایگان می باشد و شما قادرید تا مدت نامحدود از آن استفاده نمایید.
اندازه فایل ها: N/A
Kaspersky Password Manager
این نرم افزار قادر است تا به صورت هوشمند و خودکار متن ها و فیلدهای جدید امنیتی را که قبلا مشابه آن در جایی پاسخ داده شده و در دیتابیس تعریف شده است را شناسایی نماید و به آن ها در برنامه ها یا وب سایت های درخواست کننده دیگر پاسخ دهد. از قابلیت های این نرم افزار میتوان به: امکان دسترسی به وب سایت ها و نرم افزار ها تنها با یک کلیک ذخیره شدن رمز عبورها در بانک اطلاعاتی کاملا رمزگذاری شده محافظت از حملات فیشینگ ورود کاملا امن اطلاعات ورودی جهت ورود به وب سایت ها ایجاد رمزهای عبور امن امکان ایجاد رمز عبور های منحصر بفرد برای هر اکانت پشتیبان گیری خودکار جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات وارد شده حفاظت موثر در مقابل کی لاگر ها و .... اشاره کرد.
اندازه فایل ها: N/A