درباره ما

شرکت روژ آی تی

X earth! شرکت روژ آی تی دارنده ISO 9001:2008 و ISO 10002:2004

به شماره ثبت 7139 با نام تجاری RojIT، شناسه ملی 10861569689 و دارای مجوز شماره 2038192 از وزارت بازرگانی از سال 1385 به صورت رسمی در زمینه خدمات IT جهت کمک به توسعه این صنعت فعالیت خود را آغاز نموده و از اولین و برترین شرکت های ایرانی می باشد که همواره با پشتیبانی دقیق و کارآمد رضایت هموطنان را جلب کرده و پیشگام در ارائه تکنولوژی های نوین و بروز اینترنتی است. فعالیت های این شرکت در زمینه ی ثبت دامین، میزبانی وب، میزبانی ایمیل، میزبانی بانک اطلاعاتی، سرور های اختصاصی ، سرور های مجازی، طراحی وب سایت، سرویس پیام کوتاه، طراحی و نصب و پشتیبانی انواع شبکه های اداری و خانگی، پرداخت الکترونیکی آنلاین و خدمات ارزی می باشد که تا به امروز به دلیل پیشگام بودن در این مسیر مفتخر است که طرف قرارداد وزارت خانه های بزرگ و شرکت های معتبر مانند وزارت نیرو، سازمان بهزیستی، شرکت مخابرات ایران، شرکت کاله، شرکت سپهر الکتریک، پارس نیکاتل و ... بوده است.

شرکت بازرگانی روژ

جزو معدود شرکت های ثبت شده خارجی در زمینه صادرات و وارد در کشور چین می باشد، که جهت خرید از کشور چین در تمامی مراحل خرید، کنترل کیفیت، حمل، ترخیص و ... در کنار شما می باشد.

    برخی از خدمات روژ تریدینگ :
  • مشاوره در زمینه خرید کالا و خدمات در کشور چین و اروپا
  • عقد قرارداد های تجاری با توجه به قوانین جاری در چین و اروپا
  • همکاری به عنوان نماینده تجاری و اداری شما در چین و اروپا
  • عرضه محصولات صادراتی به چین و انجام خدمات تحقیق و بررسی باز
ROJTRADING.COM

روژ فارکس

با توجه به تحریم های مالی وضع شده علیه کشور عزیزمان شما میتوانید از خدمات مختلف ما در زمینه های انتقال ارز استفاده نمایید. ما قادریم نیازهای ارزی شما را با نازلترین قیمت و در کمترین زمان برآورده سازیم. روژ فارکس به عنوان FX Trader قادر به پرداخت فاکتورها، خریدها و سفارشات شما در اکثر کشورهای جهان می باشد.

ROJFOREX.COM

روژ آی سی تی

شرکت روژ آی تی در راستای فعالیتهای بین المللی خود و همچنین به منظور جلوگیری از تحریم های وضع شده علیه ایران رسما در کشور سوئد شرکت Roj Information & Communications Technology را با نام تجاری ROJICT به شماره ثبت 556861-4399 به ثب رسانیده است و موفق به راه اندازی مرکز داده اختصاصی در سوئد گشته است.

ROJICT.COM
بازگشت به بالا