روژ آی تی با بیش از 17 سال سابقه درخشان

انتقال دامین

نحوه انتقال دامین از یک Registrar به یک Registrar دیگر:‪

قبل از اقدام شما می بایست موارد زیر را رعایت نمایید : مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دامین به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد. مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل یک روز تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد. با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل نمایید تا دامین شما را unlock کند و همچنین کد authorization را دریافت نمایید. کنترل نمایید که به ایمیل administrator دامین خود دسترسی داشته باشید و ایمیل فعال باشد. سپس با تماس با بخش فروش روژ آی تی و یا از طریق کنترل پنل نسبت به درخواست برای انتقال دامین به روژ آی تی اقدام نمایید.

ادامه مراحل به شرح زیر است:

روژ آی تی در خواست انتقال دامین را برای registrar شما می فرستد. Registrar شما نامه ای را به ایمیل administrator دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید. کل مراحل فوق 5 تا 10 روز به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق کنترل پنل روژ آی تی می توانید دامین را مدیریت نمایید.

نحوه انتفال دامین از Onlinenic.com:

برای انتفال دامین ای که قبلا توسط هر شرکتی در onlinenic.com به ثبت رسیده است . با شرکت ثبت کننده دامین خود تماس حاصل نمایید و از آنها بخواهید تا دامین شما را به Reseller ID روژ آی تی به کد 429134 انتقال دهند. پس از انتقال دامین توسط شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود، تنها 5 روز فرصت دارید تا بخش فروش روژ آی تی را برای تکمیل عملیات انتقال مطلع نمایید. دامین پس از تایید روژ آی تی به کنترل پنل شما افزوده خواهد شد.

تغییر Name Server:

علاوه بر انتقال کامل دامین به روژ آی تی ، جهت استفاده از سرویس های روژ آی تی شما می توانید تنها name server های دامین خود را به روژ آی تی تغییر دهید . در این صورت کنترل دامین شما بدست شرکت ثبت کننده دامین شماست و شما میبایست برای تمدید از طریق شرکت ثبت کننده دامین اقدام نمایید. برای این منظور name server های دامین خود را با توجه به هاست خریداری شده تنظیم نمایید.

ذکر مجدد این نکته لازم است که در این حالت امکان مدیریت از طریق کنترل پنل روژ آی تی و بهرمندی از مزایای ثبت دامین روژ آی تی برای دامین شما امکان پذیر نیست.

بازگشت به بالا